Program merkezimizde DUNSTAN BABY LANGUAGE onaylı eğitmen tarafından uygulanmaktadır.

Detaylı bilgi için egitim@ ailedanismanlik.com

Yapılan araştırmalara göre bebek ile ebeveyn arasındaki bağlanma bebeğin duygusal, zihinsel ve psikolojik gelişimini etkiliyor. Etkin bağlanma bu gelişimi olumlu yönde destekliyor.
Erken dönemde bebeğin ihtiyaçlarını tatmin edebilmek bağlanmaya olumlu katkıda bulunuyor.

Yeni doğan bebeklerin evrensel dilini öğrenin.

Doğum Öncesi Gruplar: Hamilesiniz ve bebeğiniz aranıza katılmadan önce onun dilini anlayabilecek bir hazırlık yapmak isterseniz bu çalışma tam size göre.

Doğum Sonrası Gruplar: Bebeğiniz 1-12 hafta arasındaysa bebeğinizin ağlamalarını ve seslerini anlamanız için size yardım edebiliriz.

Bakıcılar için Gruplar: Çalıştığınız ailelere destek olmak ve yeteneklerinizi bir üst kademeye taşımak ister misiniz?

Bu dili babalar da öğrenebilir mi?

Elbette, ayrıca Dunstan Bebek Dili babalar ile bebekleri arasındaki bağı güçlendirir, paylaşımı artırır. Babalar da yenidoğan sürecine dahil olur ve eşlerine destek olurlar. Dunstan Bebek Dili sistemi anneanneler, babaanneler ve çocukla ilgilenen diğer kişiler tarafından da öğrenilebilir. Dinleyin, bebeğiniz konuşuyor.

 

Bebeğe bu dili nasıl öğreteceğiz?

Dunstan Bebek dili yenidoğan reflekslerine dayalı evrensel bir sistemdir. Öğretilenden ziyade doğuştan gelen seslerdir. Hepimizin hapşırması, hıçkırması öksürmesi gibi bebeğinizin çıkarttığı sesler de kültürlerden, ülkelerden ve ırklardan bağımsızdır. Bebeğe yeni bir dil öğretilmemektedir, ebeveynlere bebeğin dili öğretilmektedir.

Dunstan Bebek Dilini Öğrenmek zor mudur?

Pek değil )

Dunstan sistemini öğrenmek yabancı dil öğrenmeye benzemez. Bebeğinizin ihtiyaçlarını anlamak için çıkarttığı ağlamaları ve sesleri nasıl dinleyeceğini öğrenirsiniz. Böylece taleplerine hızlı ve etkili biçimde yanıt verebilirsiniz.